to jsem já

Jmenuji se Bára a stojím za projektem House Of Spell. 

Rok 2020 byl pro mě zlomový, neboť jsem se rozhodla po 12 letech vrátit zpět domů ze slunné Austrálie. V Austrálii jsem si velmi oblíbila bohémskou plážovou módu, která mně vždy dopřávala pocit svobody, pohodlí a originality. Když jsem létala domů na návštěvu, vždy mi přišlo na mysl, že na to jak krásné české ženy jsme a co všechno umíme, si nevěříme a nemáme se rády. Sama jsem s tímto modelem bojovala, než jsem odjela do Austrálie. Neměla jsem zdravé sebevědomí a žádnou sebelásku. Prošla jsem si mnoha zkouškami a sáhla si i na dno.  Život u oceánu mě naučil žít svobodněji a rozvinul mojí kreativitu. Dnes jsem za tuto “journey“ velmi vděčná. Po návratu domů jsem se rozhodla udělat velký krok a založila House of Spell abych Vám mohla nabídnout tuto módu a styl i v České republice.

my autumn

Myšlenka na vytvoření tohoto videa mě provázela již dlouhou dobu. Spousta úžasných lidí, kteří se spojili s velkolepými dovednostmi, mi pomohli vytvořit tento propagační krátký film pro můj projekt House Of Spell. Překrásnou skladbu k tomuto videu s názvem “The Endless Field“ složil můj David. Zaposlouchejte se se mnou.

focení na Mount Tamburine

Západ slunce na Hoře Tamburine, focení šperků spojené se spousty krásných momentů
s fotografkou Tamarou a šperkařkou Phee pro její novou kolekci.

Někteří lidé říkají, že Hora Tamburina je místem, kde se střídá zelená se zlatem, což dělá tento region v Quennslandu tak svůdným místem. Horu Tamburine najdete ve vnitrozemí u pobřeží slavného Gold Coast, kde jsem prožila krásné nezapomenutelné roky. Najdete zde deštné pralesy, třetí nejstarší Národní park na světě, který se uprostřed tyčí zbytky bývalé sopky Mount Warning, která je pro Aborogince spirituálním místem. Existuje zde mnoho procházek, ze kterých si můžete užít matku přírodu v její čisté, ryzí podobě, včetně vodopádů a vyhlídek. Z jedné z nich jsme právě fotily s kamarádkami kolekci šperků od úžasné Ophelie.

my australian memories

listen to my australian memories

Moje šťastná cesta v Austrálii

Poslechněte si milé povídání s Janem Rosákem při rozhovoru o Austrálii, který si mne pozval do pořadu Šťastná cesta na Dvojce Českého rozhlasu. Rozhovor je rozdělen do pěti stop jelikož byly jednotlivé témata rozděleny písničkou. Pokud Vás bude zajímat moje cesta, nebo jací jsou Australané poslechněte si nahrávky. 

my shows

Lucerna 10.12.2021

House Of Spell odstartoval 8. ročník Aussie & Kiwi Film Fest. Bylo mi opravdu ctí vést módní přehlídku krásné bohémské módy z Austrálie v jednom z nejstarších kinosálů. Kino Lucerna je skvost a letos slaví 112 let. Děkuji za krásnou spolupráci team Aussie & Kiwi Film Fest.

Ateliér House Of Spell
Pod Vyšehradem 22/4
Praha 4 - Podolí

Telefon & Email
+420 734 144 645
hello@houseofspell.com

Ateliér 

House of Spell

OTEVÍRACÍ DOBA ATELIÉRU BEZ NUTNOSTI REZERVACE

PONDĚLÍ:  13:00 - 18:00
ÚTERÝ:
  13:00 - 18:00
STŘEDA: pouze v hlavní sezóně (květen - červenec)
SOBOTA: 11:00 - 15:00
(vždy první sobota v měsíci)

Těším se na Vás!

bára

Pod Vyšehradem 22/4 Praha 4 - Podolí 140 00

hromadnou dopravou:

Tramvajová zastávka Podolská vodárna (Tam 17, 2, 3, 21), Metro: Pražského povstání + BUS 148 zastávka Podolská vodárna 

autem:

Parkování je možné v ulici Podolská (parkovací zóna 20.- / hod)